Tegenstellingen

Het lijkt wel of we in wereld zitten waarin de extremen en verschillen tussen mensen steeds groter aan het worden zijn. En hoe groter de kloof, hoe moeilijker deze valt te overbruggen. Gelukkig hebben we in Nederland – hoewel ook daar de uitersten zich verharden – nog wel de mogelijkheid om bijvoorbeeld met rode kleding te laten zien dat er grenzen zijn. En dat in alle rust en vreedzaam; laat dat ook zo blijven en laten we ons niet verleiden tot gewelddadigheden. In die zin is het gezegde ‘Wat u niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet een goede lijfspreuk. Ook als leidraad voor ons werk in de Wereldwinkel. Uitbuiting, honger, gebrek aan scholingsmogelijkheden, gebrek aan eigen meningsvorming; allemaal zaken die wij onszelf niet willen laten overkomen en waartegen de projecten die we ondersteunen én onze leveranciers in actie komen.
 
Juist in deze tijd gaan wij  door met onze kleine druppel. Doet u mee door bijvoorbeeld een van de zomerse producten uit deze nieuwsbrief in huis te halen? We zien u graag in de winkel. 
 
Job van der Mijl
voorzitter

☀ Strandtassen, biologische rosé, makkelijke maaltijden… en meer ☀

Bedankt lieve juf/meester
Nog een maand en het is zomervakantie. Neem afscheid van de meester of juf met een van de vele cadeaupakketjes die onze vrijwilligers met liefde hebben samengesteld. Koffie, thee, chocolade, iets lekkers of of iets leuks… Er is altijd wel een passend cadeau voor een leuk prijsje.

Ik ga naar het strand…
… en neem mee: deze heerlijk royale rieten tas met opvallende voering van Gone Arty. Met de hand gevlochten en afgewerkt met een knoopsluiting en een trekkoord. In deze tas past alles voor een zomers dagje uit.

Makkelijke maaltijd
Met een maaltijdmandje en wat verse ingrediënten zet je in een handomdraai iets lekkers op tafel, bijvoorbeeld een smakelijke pindasoep. Dé perfecte maaltijd als het eigenlijk te warm is om te koken. Een glaasje fruitige  biologische rosé uit Sicilië maakt het vakantiegevoel compleet. Eet smakelijk!

Spelen & Leren
Uren speelplezier voor de kleinsten met deze set bestaande uit een leesboekje en maar liefst tien puzzels. Spelenderwijs leert de kleine puzzelaar een heleboel vormen en dieren kennen.
Geschikt vanaf 2 jaar. 

Hou het koel!
Ook bij tropische temperaturen hou je het hoofd heerlijk koel met deze sierlijke waaier. Gemaakt in Indonesië en verkrijgbaar in verschillende prints en kleuren. Compact opvouwbaar, dus handig mee te nemen. Wat ons betreft een echte aanrader!

Zoet & Zacht
Een zacht en lief kraamcadeau is deze handgemaakte mobiel. Zeven kleine vilten bijtjes houden een baby uren zoet door zachtjes in het rond te bewegen. 

Ook weer verkrijgbaar in de winkel: De heerlijke Woudenbergse honing van imker Odette Janssen!